0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly Club Matches
FC Erzgebirge Aue
۰
۱
Borussia Dortmund
inprogress
۱۹:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
-
-
Tottenham Hotspur
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Walsall FC
-
-
Aston Villa
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Besiktas JK
۰
۰
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۲۰:۰۰
Club Brugge KV
۲
۰
Norwich City FC
inprogress
۲۰:۰۰
Sporting Clube de Portugal
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
KAA Gent
-
-
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Red Bull Salzburg
۰
۰
HNK Rijeka
inprogress
۱۹:۳۰
Dynamo Kiev
۱
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۹:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۲
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۹:۰۰
FC Volendam
۱
۰
Al-Shamal
Finished
۱۷:۳۰
Granada CF
۰
۰
Orlando Pirates
inprogress
۲۰:۳۰
UE Olot
۰
۰
Girona FC
inprogress
۲۰:۳۰
Udinese Calcio
۰
۰
NK Istra 1961 Pula
inprogress
۲۰:۳۰
MOL Fehervar FC
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۲:۰۰
Racing Santander
۰
۰
Alaves
inprogress
۲۰:۳۰
Austria Klagenfurt
۳
۲
DSV Leoben
Finished
۱۷:۳۰
Cork City FC
-
-
Stoke City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
SC Amiens
۲
۳
Francs Borains
Finished
۱۷:۳۰
Opatija
۲
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۱:۰۰
FK Smederevo
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۸:۰۰
BVSC Zuglo
۱
۰
Ivancsa Kse
Finished
۱۱:۳۰
Omonia FC Aradippou
۲
۲
AEL Limassol
inprogress
۱۹:۰۰
TSV Hartberg
۲
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۸:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۳
۱
FA 2000
inprogress
۱۹:۰۰
FC Rukh Lviv
۱
۱
Sabah FC
inprogress
۱۹:۰۰
Hamburger SV II
-
-
Eimsbutteler TV
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
BSG Wismut Gera
۰
۰
Lokomotive Leipzig
inprogress
۲۰:۰۰
FC Ajka
۳
۱
Veszprem FC
Finished
۱۱:۳۰
Hannover 96 II
۰
۰
Kickers Emden
inprogress
۲۰:۳۰
NAC Breda
-
-
FC Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Racing Genk
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۳:۳۰
AEK Larnaca
۰
۰
APOEL Nicosia FC
inprogress
۱۹:۳۰
Liege FC
۰
۰
Heur Tongeren
inprogress
۲۰:۳۰
Grazer AK 1902
۱
۱
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
ND Gorica
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۹:۰۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۲۰:۰۰
CS Dacia Mioveni
۱
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۱:۰۰
SV Leobendorf
۰
۱
SV Donau
inprogress
۲۰:۳۰
Bamber Bridge
-
-
Preston North End FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Levante B
۰
۰
Castellon
inprogress
۲۰:۳۰
FK Hodonín
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۸:۳۰
SpVgg Unterhaching
۰
۱
SSV Ulm
inprogress
۱۹:۳۰
KV Kortrijk
۰
۰
SC Amiens
inprogress
۱۹:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
VfR Mannheim
inprogress
۲۰:۰۰
Turu Dusseldorf 1880
۰
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
inprogress
۲۰:۳۰
Solihull Moors
-
-
Birmingham City FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ossett United
-
-
Curzon Ashton
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Croatia Berlin
۰
۰
Berliner AK 07
inprogress
۲۰:۰۰
SSG Bergisch Gladbach
۰
۱
Viktoria Koln 1904
inprogress
۲۰:۰۰
Holstebro
۰
۲
Thisted FC
inprogress
۲۰:۰۰
SSVg Velbert
-
-
Wuppertaler SV Borussia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Siarka Tarnobrzeg
۱
۰
AKS 1947 Busko-Zdroj
Finished
۱۸:۳۰
Chateaubriant
۲
۳
Angers SCO
Finished
۱۸:۳۰
Neratovice Byskovice
۰
۱
FK Admira Praha
inprogress
۲۰:۰۰
RSV Eintracht 1949
۱
۰
Luckenwalde
inprogress
۲۰:۰۰
Cartusia Kartuzy
-
-
Gedania Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Schermbeck
۰
۰
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۲۰:۳۰
Avro FC
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
KSK Heist
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
1.fc Bruchsal
۰
۱
FC Astoria Walldorf
inprogress
۲۰:۰۰
Sloga Doboj
۱
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۲۰:۰۰
SC St Tonis 11/20
-
-
KFC Uerdingen 05
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Meyrin
-
-
Servette II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Polonia Sroda Slaska
۰
۰
Rokita Brzeg Dolny
inprogress
۲۰:۳۰
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۸:۳۰
FK Pelister
۱
۲
FK Sileks
inprogress
۱۹:۰۰
SSC Venezia
۷
۰
Vicenza
inprogress
۱۹:۰۰
MTV Wolfenbuettel
۰
۰
FC Viktoria 1889 Berlin
inprogress
۲۰:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۱
۲
Beitar Jerusalem
Finished
۱۱:۳۰
Sanjoanense
۰
۰
Tirsense
Finished
۱۳:۰۰
Campionii FC Arges
۲
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۴:۰۰
SV Werder Bremen II
۴
۲
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۸:۰۰
CSM Focsani
۱
۰
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۸:۳۰
SK Petrin Plzen
۳
۳
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FK Trajal
۱
۱
Belasica Strumica
inprogress
۱۹:۰۰
MSK Fomat Martin
۰
۳
FC Hlucin
Finished
۱۹:۰۰
Zbrojovka Brno B
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۹:۰۰
SK Kladno
۳
۰
Aritma Praha
inprogress
۱۹:۳۰
FC Slovan Rosice
۳
۱
TJ Tatran Bohunice
inprogress
۱۹:۳۰
FC Slovacko B
۴
۱
FC Strani
inprogress
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۲
۳
FK Teplice B
inprogress
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۳
۲
FC Vsetin
inprogress
۱۹:۳۰
FK Radnicki Zrenjanin
۰
۰
OFK Vrsac
inprogress
۲۰:۰۰
Lichtenberg 47
۰
۱
Hertha Zehlendorf
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Serie A
Corinthians Paulista
۲
۱
Criciuma EC
Finished
۰۳:۳۰
EC Juventude
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Primera A
Envigado
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cali
۰
۲
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۵۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Deportes Recoleta
Finished
۰۱:۰۰
  China FA Cup
Qingdao Hainiu
۰
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۵:۳۰
Henan FC
۱
۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao West Coast FC
۰
۴
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۳:۳۰
Wuxi Wugou
۱
۳
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
Tianjin Jinmen Tigers
۴
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Zhejiang Professional FC
۱
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۲
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۲
۲
Leon
Finished
۰۶:۳۰
Gallos Blancos Queretaro
۰
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
Cruz Azul
۳
۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۶:۳۵
  South America Copa Sudamericana
Rosario Central
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Huachipato
۲
۳
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۱
Central Cordoba Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
FC Dinamo Batumi
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
inprogress
۲۰:۳۰
FC Differdange 03
۰
۰
KI Klaksvík
inprogress
۲۰:۳۰
Larne
-
-
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KF Egnatia
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Petrocub
۰
۰
Ordabasy Shymkent
inprogress
۲۰:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches Women
USA (W)
۰
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۰۰
El Salvador (W)
۳
۰
Peru (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
Serbia U19 (W)
۱
۱
England U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۶
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۲
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Cearense U20
Iguatu U20
۱
۱
FC Acopiara U20
Finished
۰۱:۳۰
Santa Cruz CE U20
۱
۰
Rio Branco AC U20
Finished
۰۱:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Taraz
۰
۱
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۰
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۷:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۲
۱
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
  Japan Emperor Cup
Japan Soccer College
۰
۳
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۲
FC TPS Turku
inprogress
۱۹:۰۰
Jarvenpaan Palloseura
۱
۱
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۹:۰۰
PK-35 Helsinki
۲
۱
FF Jaro
inprogress
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۲
۰
SJK Akatemia
inprogress
۱۹:۰۰
KäPa/PuLe
۱
۴
Jippo Joensuu
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۰
۲
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۳
۴
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Regional League
Envigado FC Reserves
۲
۲
Soccer Law
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
۱
۰
Leones Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Sao Paulo FC U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bragantino U20
-
-
Fluminense RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
-
-
Goias EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Flamengo RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۲
Edgeworth Eagles
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly International Matches U23
France U23
-
-
Japan U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
  Brazil Goiano 2
Anapolina
۱
۱
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico U23 League
Toluca U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۷
۱
Monterrey U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۱
۰
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۳
۰
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
  Malawi Super League
Big Bullets
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۲
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Crusaders FC
-
-
Caernarfon Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
B36 Torshavn
۰
۰
FK Auda
inprogress
۲۰:۳۰
  India Mizoram Premier League
Chanmari FC
۲
۰
Chawnpui
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam U21 Championship
Lam Dong U21
۲
۰
Sanna Khanh Hoa U21
Finished
۱۰:۳۰
Tay Ninh U21
۰
۱
Binh Phouc U21
Finished
۱۲:۳۰
Can Tho U21
۰
۲
Long An U21
Finished
۱۳:۳۰
Dak Lak U21
۴
۰
Tay Nguyen U21
Finished
۱۰:۰۰
Tien Giang U21
۰
۶
Dong Thap U21
Finished
۱۱:۰۰
Ha Noi FC U21
۷
۰
Dao Ha U21
Finished
۱۲:۰۰
Quang Nam U21
۳
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
-
-
Thua Thien Hue U21
Finished
۱۲:۰۰
Cong An Nhan Dan U21
۲
۰
Luxury Ha Long U21
Finished
۱۲:۰۰
  Malaysia MFL Cup U23
Kuching City U23
۰
۱
Kelantan U23
Finished
۱۱:۴۵
Kuala Lumpur FA U23
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۳:۰۰
Selangor FC II
۶
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Kolmonen
FF Jaro II
۱
۱
VPS Akatemia
inprogress
۱۹:۰۰
LPK
۰
۱
Kyparamaki Rangers
inprogress
۱۹:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo La Guaira
-
-
Caracas FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Gwangju FC
۳
۲
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۵
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۵
۳
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
GKS Katowice (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Tampere United
۳
۰
SexyPoxyt
inprogress
۱۹:۳۰
FC Honka
۱
۴
VJS Vantaa
inprogress
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۶
۱
EBK
inprogress
۱۹:۰۰
  United States USL League Two
Houston FC
۳
۳
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
  Kyrgyzstan Cup
FC Talant
۱
۰
Muras United FC
Finished
۱۶:۰۰
  Myanmar National League Women
Shan United (W)
۱
۲
Ayeyawady United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۲
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۳
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Atletico Camioneros Reserves
۲
۴
Talleres Remedios Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Canuelas FC Reserves
-
-
Sacachispas Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۱
۰
3B Sport AM (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Scotland League Cup
FC Edinburgh
-
-
Clyde FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۱
۰
JaPS II
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۴
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۱۱:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Phong Phu Ha Nam (W)
۳
۰
Son La (W)
Finished
۱۳:۰۰
Ha Noi II (W)
۰
۱
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Mali League Women
AS Mande (W)
۰
۰
USFAS (W)
inprogress
۱۹:۳۰
AS Police Bamako (W)
۰
۱
Amazones C5 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۲
۰
OPS Oulu
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia New South Wales Cup
Rockdale Ilinden FC
۵
۰
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
  Ecuador Serie B
Guayaquil City
-
-
San Antonio FC Cotacachi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cuniburo
-
-
Manta FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Uruguay Reserve League
Boston River Reserves
۰
۰
Albion Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia Division 2
Gambia Ports Authority
۰
۱
Gambian Dutch Lions
inprogress
۲۰:۰۰
  United States USL League One
Chattanooga Red Wolves
۰
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Indonesia U19
۶
۰
Philippines U19
Finished
۱۶:۰۰
East Timor U19
۳
۲
Cambodia U19
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Kazakhstan 2. Division
Jas Qyran
۳
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 3. Liga
ASK Kadaga
۰
۱
FK RSU
inprogress
۲۰:۰۰
  Brazil Catarinense 2
CA Carlos Renaux
-
-
Blumenau EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید